Naturalne i sensoryczne zabawki do wózka.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Zwrot i Reklamacja

Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Klient jest zobowiązany w ciągu 7 dni od odstąpienia od umowy odesłać towar do sklepu. W przypadku, nie odesłania towaru w ciągu 7 dni, towar nie zostanie przyjęty przez sklep lub zostanie odesłany do klienta na jego koszt. Jeśli klient nie poinformuje sklepu w ciągu 14 dni o odstąpieniu od umowy, traci możliwość zwrotu towaru.

Odsyłany towar musi być w takim samym stanie, w jakim go dostarczono, w tym musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru w przypadku zwrotu uszkodzonego towaru lub dostarczeniu do sklepu towaru niepełnowartościowego, noszącego ślady użytkowania.

Koszty odesłania towaru do sklepu nie podlegają zwrotowi. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Przed wysłaniem towaru w ramach zwrotu lub wymiany, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt na maila:
kontakt@yayohandmade.com

Aby dokonać zwrotu produktu bądź zgłoszenia reklamacji należy:

  • wydrukować i wypełnić stosowne oświadczenie odstąpienia od umowy w przypadku zwrotu lub oświadczenie reklamacji w przypadku reklamowania produktu;
  • odesłać produkt wraz z oświadczeniem i dowodem zakupu na nasz adres: Grodeckiego 4/12 01-843 Warszawa
  • Reklamacja zostaje rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki.

W przypadku, gdy płatność została dokonana przy użyciu karty płatniczej zwrot środków następuje na rachunek karty użytej do płatności.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl