Naturalne i sensoryczne zabawki do wózka.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Skąd to YAYO?
Witaj w Yayo... gdzie dziecięcy design brata się z filozofią

Co było pierwsze - Yayo, czy jajo?

Pierwsza była filozofia! I tak oto, po przygodach z Heideggerem i Kantem, po starożytnej grece i martwej łacinie postanowiłam wykorzystać tę mądrość w praktyce. Co prawda nie znalazłam - jeszcze - odpowiedzi na pytanie dlaczego istnieje raczej coś niż nic, ale za to byłam w stanie stworzyć coś z niczego.
Od początku istnienia Yayo Handmade głównym założeniem było stworzenie maluchom sensorycznego raju, pełnego cudownych, kolorowych doświadczeń. Stąd znajdziecie tutaj zabawki i dekoracje uszyte wyłącznie z naturalnych materiałów, z których każdy może się pochwalić dzielnie zdobytym certyfikatem. Pierwszy jest certyfikat zadowolenia, ale zaraz za nim jest Oeko-Tex Standard 100 I klasy i EN71 (tak, to dzięki niemu drewniane elementy można spokojnie ślinić i smarować jedzeniem).
Ale Yayo Handmade to nie tylko domorosły(a) filozof(ka), ale znacznie więcej osób. Najjaśniejszą postacią spośród nich jest wielce szanowny pierworodny Franciszek, który odpowiada za testy, pierwszy wystawia opinie i najlepiej określił mój zawód, informując ludzi, że “Mama robi króliki”. Cóż, nie da się temu zaprzeczyć! Ah tak, nazwę też on wymyślił. Czy wiecie, że większość ludzi imię Franek czyta całkowicie błędnie? Poprawna wymowa zdaniem Franka-uczącego-się-mówić to Yayo... :)

I tak powstało:

YAYO HandMade - zabawki dla Małych Podróżników

Zaprojektowane i ręcznie tworzone w Polsce zabawki do wózka, fotelika samochodowego i łóżeczka. Testowane przez setki niemowląt na całym świecie, by sprawić, że każdy spacer z Twoim dzieckiem będzie dla Was wspaniałą przygodą.
Co wyróżnia nasze zabawki:
  • sensoryczne dodatki: zabawki piszczą, szeleszczą i grzechoczą
  • 100% naturalne materiały: czysta bawełna i naturalne drewno, bez plastiku i silikonu
  • bezpieczeństwo: zabawki wykonane są wyłącznie z materiałów spełniających normy EN 71 i posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard
  • regulowane zapięcie: klipsy i wstążki dołączone do zabawek pozwalają zamocować je w foteliku samochodowym, wózku, łóżeczku i macie edukacyjnej
  • Polska, ręczna produkcja
Spacery z niemowlakiem wspomagają odporność, działają terapeutycznie, pobudzają zmysły, a gdy dziecko dodatkowo ma się czym zająć - wspomagają integrację sensoryczną i stymulują rozwój małej motoryki.

To jak, pospacerujemy?
#naturalnienaspacer
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl