Naturalne i sensoryczne zabawki do wózka.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Poznaj zabawki YAYO
sKĄD TO YAYO?

Od początku istnienia YAYO Handmade głównym założeniem było stworzenie maluchom sensorycznego raju, pełnego cudownych, kolorowych doświadczeń. Stąd znajdziecie tutaj zabawki dla niemowląt uszyte wyłącznie z naturalnych materiałów, z których każda może się pochwalić dzielnie zdobytym certyfikatem. Pierwszy jest certyfikat zadowolenia, ale zaraz za nim jest Oeko-Tex Standard 100 I klasy i EN71 (tak, to dzięki niemu drewniane elementy można spokojnie ślinić i smarować jedzeniem).

bezpieczeństwo

Zabawki dla niemowląt to szczególna kategoria, która musi spełniać bardzo wyśrubowane normy, żeby zapewnić bezpieczeństwo małym użytkownikom, a jednocześnie - żeby pozwolić im na spokojny rozwój i odpowiednio ten rozwój stymulować.

To naturalne, że małe dziecko bierze wszystko do buzi, że ślini, brudzi, ciągnie i ściska. Zadaniem prawdziwie sensorycznej zabawki jest umożliwienie najlepszej [czytaj: brudnej:) ] zabawy, bez ograniczeń.

Kupując zabawki YAYO masz pewność, że wybierasz produkty:

  • naturalne
  • sensoryczne (grzechoczą, piszczą i szeleszczą)
  • stymulujące rozwój małej motoryki
  • bezpieczne od pierwszych spacerów
certyfikaty

Zabawki do wózka YAYO wykonane są z czystej bawełny z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 i z drewnianych elementów posiadających certyfikat EN71.

Certyfikat Oeko-Tex Standard oznacza, że tkaniny pozbawione są substancji toksycznych i szkodliwych dla zdrowia.

EN71 z kolei to certyfikat przyznawany produktom, które zostały wykonane z użyciem nietoksycznych materiałów, świadczący dodatkowo o tym, że wszystkie użyte przy jego produkcji farby są odporne na wilgoć, ślinę i na ścieranie.

czyli co to wszystko oznacza?

Dzięki temu zawieszki do wózka YAYO możesz dać do zabawy swojemu dziecku już od pierwszych spacerów. A Maluch może je spokojnie ślinić i się nimi bawić. A jeśli zabawka się ubrudzi? Bez problemu upierzesz ją ręcznie.

YAYO to zabawa, bezpieczeństwo, przygoda i świetny pretekst żeby pójść na spacer.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl